عنوان :A Man and A Woman - 남과 여
ژانر :رمانتیک
کارگردان :Lee Yoon-Ki
نویسنده :Lee Yoon-Ki
تاریخ پخش :February 25, 2016
مدت زمان :115 دقیقه
زبان :کره ای
محصول :کره جنوبی
زیرنویس :فارسی

بازیگران :

Jeon Do-Yeon
Gong Yoo

خلاصه داستان :

سانگ مین به فنلاند سفر میکنه تا پسر مبتلا به اوتیسمش رو به یک کمپ ببره اما اون احساس,میکنه در میان برفهای سفید اونجا اسیر شده. کی هونگ یک معماره که خانواده اون با داشتن یک دختر که یه بچه افسرده و یک زن نامتعادل اصلن کامل نیست, اونها در,کمپ همدیگر رو میبینن و در مسیری با هم همسفر میشن, هر چند این مسیر در سکوت گذشت اما اونها احساس کردند که به راحتی میتونن با هم ارتباط برقرار کنند. در طول مسیر بازگشتشون ,جاده با برف سنگینی بسته میشه و اون دو تا مجبور میشن شب رو با هم بگذرونند, اما روز بعد هر کدوم از اونها راه خودش رو میره بدون اینکه اسم همدیگه رو بپرسن.

فیلم یک مرد ویک زن با بازی گونگ یو من باز اشتباه کردم وگول خوردم اصلا فیلم کره ای به من نمیسازه .من به شدت از صحنه های مثبت هیجده فراریم وبدترا ز اون اینکه متاسفانه رو نظرم رو اون بازیگر تاثیر میذاره دیگه به دید گذشته بهش نگاه نمیکنم اتفاقی که سر بازیگر شاهزاده ی هشتم تو سریال عاشقان ماه برام افتاد

داستان راجع به مردیه که یه دختر افسرده داره وزنی که یه پسر معلول ذهنی داره این دوتا بچه به یه مدرسه تو فنلاند میرفتن وقرارمیشه ببرنشون به اردو مادر وپدر دلشون طاقت نمیاره وسوار ماشین میشن تا محل اردو رو ببین این سفرتقریبا دو روزه باعث نزدیکشون میشه وخیلی هم زود عیاق میشن وروحساب حس تنهایی وغیره رابطه برقرار میکنن

فرداش هم ازهم جدا میشن تا هشت ماه بعد تو کره مرد به دیدن زن میاد وجاذبه ای که دارن ادامه پیدا میکنه اما مشکل اصلی اینه که هرکدوم از اینها همسر کس دیگری هستن همسر مرد با اینکه زن نرمالی به چشم میاد اما افسردگی داره وحالت نرمال نداره همسر زن هم مرد پرمشغله ایه اما به نظر من که پدر خوبی بود وحتی برای پسرش کتاب داستان میخوند

راستش یک ساعت که از فیلم گذشت گفتم دیگه نبینم مخصوصا صحنه های مثبت هیجده اش با همچین عقبه ای فقط برای من استرس واعصاب خرد میاره اما ادامه دادم چرا که جلوه های تصویری سریال خیلی خوب بود و از طرف دیگه کنجکاو بودم بدونم این علاقه ای که داره به مرور بیشتر میشه به کجا میرسه

انتهای فیلم خیلی خوب بود دراصل نشون داد هرچقدر هم که عشق پررنگ باشه رابطه ی خانوادگی وارزشها وفرزندان میتونن باعث بشن دست از خوشی خودت برداری

فیلم کم دیالوک وکم صحبت بود بیشتر فضاش پراز برف وسرد بود یعنی حتی تو اتاق هتل با اینکه شومینه روشن بود اما سکوت بود وسرما

اخرین سکانس سریال نشون میده ماشین مرد از کنار ماشین زن میگذره ودقیقا همون راهی که روز اول با هم همراه شدن تا به اردوی بچه هاشون برن رو داره برمیگرده مثل اینکه بگه همه چیز بعد از یه دوره ی چند وقته به پایان رسید

نمیدونم هدف نویسنده از به سرانچام نرسوندن عشق اینها چی بود میخواست بگه خیانت هرجور هم که باشه توجیه ناشدنیه ودرپیش عذاب وجود داره

یا میخواست بگه یه وقتهای عشاق هرکاری هم کنن ممکنه پایان خوشی درانتظارشون نباشه.

دراخر با اینکه فیلم مفهوم بسیار زیبایی داشت اما متاسفانه سکانس هایی مستهجن بیهوده باعث میشه بهش نمره ی کمتری بدم نمره ی هشت به نظرم نمره ی خوبی برای این سناریو بود

نقد و بررسی سریال کره ای تو فوق العاده ای _ تو خارق العاده ای از رز عزیز |Extraordinary You

نقد و بررسی سریال کره ای زندگی خصوصی او از نیلوفر عزیز | Her Private Life

نقد و بررسی سریال کره ای تاریخ آسادال_آتدال |Arthdal Chronicles

نقد و بررسی سریال ترکی پرنده سحر خیز از یاس عزیز | Erkenci kuş

نقد و بررسی سریال کره ای وقتی شیطان تو را می خواند از رز عزیز|When The Devil Calls

نقد و بررسی سریال کره ای مهمان از شیده ی عزیز |The Guest

نقد و بررسی سریال کره ای عشق انقلابی از مون شاین| Revolutionary Love

هم ,رو ,یک ,زن ,فیلم ,اینکه ,با هم ,با اینکه ,که یه ,نمره ی ,یک زن

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

کریستال مووی مخروط ناقص مشکی من kent دیتا فیلم انتشارات مستعلی سرگرمی و دانلود khadamatpars وبلاگ سایت نیازمندی پیام سرا سان دی ال هیئت باقرالعلوم علیه السلام