فیلم سینمایی شیون

داستان خیلی پیچیده وجالبی داره اصلا نمیدونم چه خلاصه ای ازش بنویسم

یه پلیس خنگ وترسو که تو روستا زندگی میکنه با قتل های خانوادگی ای مواجه میشه که یکی از اعضای خانواده بقیه رو به قتل رسونده وخودش هم بیمار شده

اما داستان به همین سادگی نیست چرا که پلیس با کمی تجسس حس میکنه تمام اینها به خاطر سحر وجادوی مردی ژاپنی که تو کوهستان زندگی میکنه شروع شده

به سراغ مرد میره ویه اتاق پر از عکس های قبل وبعد از بیماری مردمی که اطرافش زندگی میکردن میبینه واین درحالیه که کفش دخترش رو هم بین وسائل مرد پیدا میکنه وهمین باعث میشه که مرد درگیر داستان پیچیده ای که در اطرافش اتفاق افتاده میشه

فوق العاده فیلم پیچیده ای بود از اون دست فیلمها که به نظرم حتما نویسنده باید یه دست نوشته بعد از تموم شدن فیلم میذاشت وهدفش از این همه چالش وروند وانتهای فیلم رو کاملا توضیح میداد بعد از تموم شدن فیلم به قدری احساس پوچی میکردم که به شدت عصبانی شدم دو ساعت ونیم وقت گذاشته بودم تا این فیلم عالی رو ببینم همه اش هم منتظر بودم تا اخر داستان بفهمم چرا این بلا سر این روستای کوچیک اومده اما دراخر گنگ تموم شد ودستم رو تو پوست گردو گذاشت

یه فیلم جنایی وتخیلی که درابتدا خیلی عادی ومعمولی به نظر میومد اما کم کم پای شیطان هم به وسط کشیده میشه وبه دل اشوبه ای تبدیل میشه که وقتی فیلم تموم میشه کاملا گنگ ونامفهموم براتون باقی میمونه نه انتهاش معلومه نه روندش ونه اصلا متوجه میشید که این فیلم چی میخواسته بگه یکی از نا فهم ترین فیلم هایی که دیدم اما

اما به شدت جذاب بود این فیلم مرد پلیس برای نجات دخترش مدام ومدام تلاش میکنه .حتی دست به پلیدترین کارها میزنه

اول فکر میکنه مرد ژاپنی یه روح خبیثه پس جن گیری رو به شهر میاره تا دخترش رو نجات بده از طرف دیگه باعث مرگ مرد ژاپنی که فکر میکرده روحه میشه .از اون طرف مرد جنگیرشکست میخوره از طرف دیگه دختری شبح مانند که راجع به مرد ژاپنی صحبت میکنه دور وور روستا میچرخه یا انسان های شبح واری که مثل زامبی به جون مردم میوفتن ونمیمیرن ودراخر همه چیز کن فی میشه واصلا یه چیز دیگه تحویل میگیرید

سکانس برتر هم اخرین قسمت های فیلم در نظر میگیرم قسمتی که از این طرف مرد ژاپنی رو درقالب جدید نشون میداد واز طرف دیگه صحبت های مرد پلیس وزن رو

چرا که اینقدر پیچیده ودرعین حال عجیب بود که میخکوب مانیتور شده بودم

یعنی من اگر با علی اقا صحبت نمیکردم هیچ درک درستی از این فیلم نداشتم نمیدونم پیشنهادش کنم یا نه اما اگر یه موقع دلتون خواست یه فیلم پیچیده ببینید یا فکر میکنید میتونید هر فیلم وسبکی رو درک کنید حتما این فیلم رو ببینید وحتما بهم پیغام بدید تا باهم صحبت کنیم فقط هشدار بدم اگر مثل من هم از دیدنش هیجان زده بودید وهم به شدت شاکی بودید نیاید بهم فحش بدید

میتونید تو قسمت نظرات پنج سریال برتر کلمه ی شیون رو سرچ کنید صحبت ها ونظراتمون رو بخونید هرچند ترجیحا بهتره اول خودتون فیلم رو ببینید تا روندش براتون بی هیجان نشه

نقد و بررسی سریال کره ای تو فوق العاده ای _ تو خارق العاده ای از رز عزیز |Extraordinary You

نقد و بررسی سریال کره ای زندگی خصوصی او از نیلوفر عزیز | Her Private Life

نقد و بررسی سریال کره ای تاریخ آسادال_آتدال |Arthdal Chronicles

نقد و بررسی سریال ترکی پرنده سحر خیز از یاس عزیز | Erkenci kuş

نقد و بررسی سریال کره ای وقتی شیطان تو را می خواند از رز عزیز|When The Devil Calls

نقد و بررسی سریال کره ای مهمان از شیده ی عزیز |The Guest

نقد و بررسی سریال کره ای عشق انقلابی از مون شاین| Revolutionary Love

فیلم ,رو ,مرد ,میشه ,یه ,میکنه ,این فیلم ,مرد ژاپنی ,به شدت ,فیلم رو ,میشه که

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

catmusic2019 khodam faraazamini مجله اینترنتی دنج عصرالکترونیک هّساره واران مرکز تجاری بین المللی پانوراما کول دانلود سالم زیبا دانلود برای شما