فیلم سینمایی زمانی برای خوشبختی

هرکدوم از ما معمولا بعد از یه نوع خاص از سریال ،اونقدر دلباخته وشیفته اش میشیم که بعد از اون تا یه مدتی هیچ فیلم وسریال دیگه ای بهمون نمیچسبه وعملا افسردگی پسا سریال میگیریم .معمولا تو این جور مواقع وقتی میبینیم که حتی بهترین سریالهای پیشنهادی هم نمیتونه ما رو راضی کنه دل به دریا میزنیم وسراغ کلیپ ها وام وی ها میریم .به نوعی وصف العیش نصف العیش .اونقدر این ویدئوها رو بالا وپایین میکنیم واهنگهای متن رو گوش میدیم که اشباع میشیم وبعد از مدتی هم دوباره روند سریال دیدنمون رو از سر میگیریم .

من این اخری ها بعد از سریال عشق اجاره ای به همچین حال وروزی افتاده بودم .یادتونه تا دوماه خبری ازم نبود ؟و از اونجایی که شیفته ی بازیگرهاشده بودم برای اروم کردن خودم سراغ فیلم سینمایی این زوج رفتم .جالبه که این فیلم برخلاف تم سریاله .تو سریال دفنه به عمر دروغ میگه اما تو این فیلم کاملا برعکسه

مرت که ادم موفق اما دختر بازیه با ادا اشنا میشه وازشش خوشش میاد اما ادا که ادم شناس خوبیه خودشو درگیر رابطه با این ادم خوش گذرون نمیکنه .ولی مرت که همیشه همه چی رو به دست اورده دست بردار نیست تا اینکه میفهمه ادا به خاطر برادرش که یه ادم بدشانسه زندگیشو فدا کرده وتاوقتی که خیالش از بابت برادرش راحت نشه به فکر زندگی خودش نیست از قضای روزگار این برادر ادا کارمند شرکت مرت هم هست ومرت سعی میکنه از برادر ادا یه ادم موفق بسازه

همه چیز خوب پیش میره وتو این مدت مرت و ادا به هم نزدیک میشن که داستان لو میره ومرت میفهمه برخلاف تمام زنهای قبلی ،ادا زنیه که به خلوت دلش راه پیدا کرده ونمیخواد ازدستش بده

سرجمع بخوام بگم چیزی برای گفتن نداشت انگار نویسنده وکارگردان فقط خواستن یه فیلم لوکس وپر زرق وبرق بسازن که عشاق عشق اجاره ای رو سرحال بیارن .الحق هم که سرحالمون اورد .در کل برای یک بار دیدن بد نیست اما مثل فیلم سینمایی ترکی (فقط تو) به کسی پیشنهادش نمیکنم مگر اینکه فن بازیگرها باشید .

فیلم سینمایی مای سان شاین چینی(You Are My Sunshine)

خب قبلا مفصل راجع به سریال مای سان شاین چینی نقدها نوشتیم ودوستان نظر دادن اما برای اونهایی که حس وحال دیدن سریال چینی رو ندارن فیلم مای سان شاین رو توصیه میکنم مخصوصا که زوچن عزیز سریال چینی عاشقانه ی بی رحم بازی مرد این سریال رو عهده داره

داستان دقیقا کپی برابر اصل نسخه ی سریاله فیلمه

یی چن مرد سخت کوشیه که تو جوونی عاشق دختر شاد وسرزنده ای به اسم موشن میشه اما مو شن به خاطر مشکلات بینشون سالها ترک یار ودیار میکنه حالا بعد از چند سال مو شن که یه عکاس حرفه ای شده به چین برمیگرده این درحالیه که یی چن وکیل نخبه ای شده وسعی کرده تو تمام این سالها مو شن رو فراموش کنه

اشنایی دوباره این دونفر وحسی که همچنان نسبت به هم دارن داستان رو قشنگ ودیدنی میکنه

من چند سال پیش اول سریال رو دیده بودم راضی هم بودم باید بگم یکی از زیباترین سریالها تو عرصه فیلم وتصویر بود جلوه های خیلی قشنگی داشت که کاملا محسورم کرده بود از شخصیت دوم مرد بی نهایت راضی بودم و اگه کشدار بودن قسمت های پایانی رو بی خیال بشم نمره ی خوبی به سریال میدم

اما دیدن فیلمش یکم برام عجیب بود شاید به خاطر اینکه حوادث خیلی تند اتفاق افتاده بود انگار که ایده های خوب سریال رو جمع کنی بریزی تو مخلوط کن اما دیدنش خالی از لطف هم نبود مخصوصا با بازی زیبای زوچن که سر عاشقانه ی بی رحم دل ما رو بدجوری با قیصر بازی هاش برده بود

به هرحال به عنوان یه فیلم کوتاه به اونهایی که نمیخوان وقت زیادی برای سریالش بذارن توصیه میکنم

نقد و بررسی سریال کره ای تو فوق العاده ای _ تو خارق العاده ای از رز عزیز |Extraordinary You

نقد و بررسی سریال کره ای زندگی خصوصی او از نیلوفر عزیز | Her Private Life

نقد و بررسی سریال کره ای تاریخ آسادال_آتدال |Arthdal Chronicles

نقد و بررسی سریال ترکی پرنده سحر خیز از یاس عزیز | Erkenci kuş

نقد و بررسی سریال کره ای وقتی شیطان تو را می خواند از رز عزیز|When The Devil Calls

نقد و بررسی سریال کره ای مهمان از شیده ی عزیز |The Guest

نقد و بررسی سریال کره ای عشق انقلابی از مون شاین| Revolutionary Love

رو ,فیلم ,سریال ,تو ,هم ,یه ,بعد از ,فیلم سینمایی ,مو شن ,سریال رو ,مای سان

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دنیای واژه ها Karimi Raw مطالب اینترنتی fanoosvcgrafic backlinksample easyto پرورش افکار و قانون جذب مرجع دانلود زیرنویس فارسی ,فیلم ,سریال ,زیر نویس فیلم rasulporyazdi MadonnaKshlerin