نام ها:عشق گم شده در زمان ها

محصول:2017چیناز شبکهDragon TV

ژانر:تاریخی | عاشقانه | فانتزی

تاریخ پخش:Jul 13, 2017

قسمت ها:56

روز های پخش:پنجشنبه و جمعه

مدت زمان:45 دقیقه

وضعیت:تمام شده

بازیگران:

Cecilia Liu - William Chan - Joe Xu

قسمت آحر اضافه شد.

زیرنویس فارسی قسمت آخر اضافه شد.

خلاصه داستان:داستان سریال درباره یک زن به نام فنگ چین چن، که به صورت مخفیانه در یک سازمان به نام برج جادوگر که وظیفه محافظت از خانواده سلطنتی را برعهده دارد، و یوان لین، یک شاهزاده از غرب ویی (پادشاهی حاکم در دوران سلسله های شمالی و جنوبی) است.

این نقد تنها براساس گزارشات سریالهای در حال پخش نوشته شده و ممکن است انسجام کافی را نداشته باشد. صرفا برای اطلاع از خلاصه و روند سریال در وبلاگ گذاشته شده

***

.::Lost love in times/2015::.

.::عشق فراموش شده در زمان/۲۰۱۵::.

یوان آن پادشاه کشور وی،بیست سال قبل برادرش رو کشته و حکومت و همسر برادرش رو غصب کرده. شاهِ مخلوع،نیمه جان به جنگل اسرار آمیز پناه میبره.به جایی که محل زندگی جادوگرانیه که وظیفه شون محافظت از کشور و حکومته.جادوگران که نمیتونستن برای شاه کاری بکنن تصمیم میگیرن از وصیت شاه و فرزند هنوز متولد نشده اش حمایت کنن.با استفاده از جادو تولد فرزند شاه فقید رو که طی وصیت شاه،حاکم بعدیه عقب میندازن جوری که یوان آن فکر میکنه فرزندی که متولد شده بچه خودشه و او رو مثل پسر خودش بزرگ می کنه.

لینگ، جوان شجاع و باهوش و توانمندی از آب درمیاد و در جوانی به دلیل شجاعت و جنگ آوریش معروف به خدای جنگ میشه.اما طی این سالها مادرش مرده و یوان ان که به طریقی فهمیده لینگ پسر خودش نیست در صدد کشتن لینگه و با ایجاد حسادت بین پسرانش اسباب کشته شدن لینگ رو فراهم کرده.

نهایتا لینگ در حلقه محاصره برادرانش گیر میکنه و از لبه یه صخره میپره اما قبل از اینکه کشته بشه به وسیله جادوگر جوانی به اسم چینگ چن نجات داده میشه.

جادوگرها از این عمل شاه به شدت عصبانی میشن به خصوص که ارشدشون وقتی به رفتار شاه اعتراض میکنه کشته میشه.نتیجه اینکه جادوگرها وصیت شاه سابق رو به دست لینگ میدن و از طریق لینگ، یوان آن رو سرنگون میکنن و لینگ به تخت میشینه.

لینگ که در نگاه اول عاشق چینگ چن شده بوده،به محض رسیدن به پادشاهی، میخواد که با او ازدواج کنه.حال اینکه وصلت بین خاندان پادشاهی و جادوگران خلاف قوانینه. لینگ اما مصره.حتی وقتی کاشف به عمل میاد چینگ چن جادوگر اعظمه لینگ کوتاه نمیاد و پای همه چیز می ایسته تا چینگ چن رو به دست بیاره اما روز عروسی اتفاق شومی رخ میده و جهان برای همه ساکنان زمین زیر و رو میشه. و این تازه آغاز داستانه .

سریال "عشق فراموش شده در زمان" داستان جالب و روایت محکمی داره اما به شدت فانتزیه.خواهش میکنم در انتخابش دقت کنید.اما کسانی که فانتزی های چینی رو دوست دارن قطعا از تماشای این سریال لذت میبرن.

نقد و بررسی سریال کره ای تو فوق العاده ای _ تو خارق العاده ای از رز عزیز |Extraordinary You

نقد و بررسی سریال کره ای زندگی خصوصی او از نیلوفر عزیز | Her Private Life

نقد و بررسی سریال کره ای تاریخ آسادال_آتدال |Arthdal Chronicles

نقد و بررسی سریال ترکی پرنده سحر خیز از یاس عزیز | Erkenci kuş

نقد و بررسی سریال کره ای وقتی شیطان تو را می خواند از رز عزیز|When The Devil Calls

نقد و بررسی سریال کره ای مهمان از شیده ی عزیز |The Guest

نقد و بررسی سریال کره ای عشق انقلابی از مون شاین| Revolutionary Love

رو ,لینگ ,شاه ,سریال ,یوان ,زمان ,چینگ چن ,در زمان ,شده در ,عشق فراموش ,فراموش شده

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
ronastarhek مقالات بیت کوین دیوار سفیـد عطر لیلیوم -عطر و ادکلن-liliome.ir backlinkbang ronastarhest kavirgrafyc وبلاگ بـــوی حـــرم عربی مدیا naft-energyb