سلام خوبید خوشید سلامتید امروز با یه پست متفاوت اومدم خیلیها سوال میکنن چه سریالی پیشنهاد میدی وچی ببینیم گفتم یه پست اماده کنم تا هرکی نسبت به ژانر وعلاقه مندی هاش از بینشون سریالهای پر بیننده تر رو انتخاب کنه

بازهم تکرار میکنم با اینکه همه ی ما تو وادی دیدن سریال کره ای هستیم اما بازهم اختلاف نظر وسلیقه بین هممون وجود داره واین سریالهایی که ازشون اسم میبرن بیشتر به خاطر پربازدید بودن مطرح تر از بقیه هستن حتی چند تا از این سریالها رو خود من بنا به شرایط یا موقعیت رها کردم یا اصلا ندیدم

هیجانی پلیسی

بکشش. بیا بغلم کن. صدا هر سه فصل. بلک.مهمان بچه های هیچکس.غریبه هایی از جهنم. همگی محاصره شدید .گپ دونگ پسران بد تیم ویژه ی شماره ی ده پرونده های گمشده ی ام سیگنال .دادستان خون اشام به خاطر سپردمت وویس یا صدا سیگنال ذهن های جنایتکار تونل چهارده روز هدیه خدا

اکشن

هیلر نسل خورشید شکارچی شهر یونگ پال شهر بی رحم ایریس 1آتنا الهه ی جنگ نقشه فرار دوم کی 2 .واگاباند یا بی خانمان.

ملو درام

اجوشی من. اقای خورشید.پشت لبخند تو. عشق بی پرواعشق در بعد از ظهر. عاشقان ماه درخت بهشتی پسر بد داستان غم انگیز عشق ملکه برفی متاسفم دوستت دارم عشقی برای کشتن وقتی یه مرد عاشق میشه ماشین تحریر شیکاگو دلم برات تنگ شده خواهرسیندرلا مرد بی گناه چهل ونه روز شرق بهشت عشق بد گرگ ومیش پاییز در قلب من .چه اتفاقی در بالی افتاد

درام.

قهرمان عجیب من. سقوط بر روی تونوازش قلبکاملیا شکوفه می کند. ای دی من خوشگل گانگنامه منشی کیم زندگی خصوصی او با عشق تمیز کن.راز عشق من.ملکه من.قلعه اسمان. جنگلاشوب زن و شوهری سرچwww ان زمستان باد میوزید رایحه ی خوش یک زن اصالت یک مرد محترم متشکرم دلم برات تنگ شده میراث درخشان باران عشق من یه معشوقه دارم چهل ونه روز .شهر بی رحم دوباره اوه هه یونگ درخشش باران چون اولین زندگیمه بازگشت زوجین حسادت اشکار همسرم جاک دو مای اجوشی مردی که عاشق میشه رژلب صورتی. افسانه افسونگر

انتقامی (ژانر پیشنهادی خودم )

فراتر ازابرها پسر خوب عشق مخفی یا راز پنج انگشتماسک عروس .جنگ پدر وپسر ملکه کی پسر بد ه

وسریالهای تایلندی شور عشق وعده انتقام تلخ وشیرین انحراف از بهشت قدرت خورشید امواج زندگی جذاب مکار

سریال ترکی مریم (کپی عشق مخفی ).عشق حرف حالیش نیست

سریال تایوانی پشت لبخند تو

تخیلی وفانتزی

عشق من هولو.تو هم انسانی. من ربات نیستم. تاریخ آرتادال.تو فوق العاده ای. هتل دلونا.خاطرات الحمراماموریت اخرین فرشته. سی اما هفده. پسر روان سنج.شیطانصداتو میشنوم ارباب وخورشید دوس*ت .دخ*م روباه نه دمه اوه روح من باغ مخفی دبلیو .تو از ستاره ها اومدی روزگار شاهزاده ی 1زوج حساس گابلین دوبونگ سون قدرتمند .هوایوگی یا ادیسه کره ای من ربات نیستم ماشین تحریر شیکاگو شوالیه سیاه خدای دریای اب فردا با تو اشباح بیاید بجنگیم عروس قرن.اگه جرات داری باهاش ازدواج کن .بلک سزاوار نام دانشمند شبگرد.

تاریخی

اقای خورشیدتاریخ ارتادال. شوهر صد روزه.افسانه نوکدو.پادشاه عاشقکشور من.دلقک تاج دارماشین تحریر شیکاگو.ایمان ملکه کی عشاق ماه ومهتاب نقاشی شده ی ابرها. کتاب خونوادگی گو شاهزاده زیر شیروانی شاهزاده ی من شکارچی بردهقسمتی از گابلین .هوارانگ.افسانه ی خورشید وماه . جومونگ جواهری در قصر دانشمند شبگرد هونگ گیل دونگ شورشی صاحب ماسک ملکه هفت روزه (پایان تلخ )سیمدانگ .شش اژدهای پرنده .دانشمند شبگرد.سرزمین اهن.

مدرسه ای

تو فوق العاده ای.وارثان مدرسه 2015 تو کی هستی .مدرسه 2017.ضربان قلب .پسران برتر از گل مامان عصبانی تشویق کننده مدرسه 2013وزنه بردار کیم بوک جو پاسخ 1997دوباره بیست سالگی اشباح بیاید بجنگیم

معمایی

پادشاه هتل .گپ دونگ .عروس زیبای من پنیر در تله حلقه دوئل مد داگ نجاتم بده سوئیچ

طنز

قهقه در وایکیکی هر دو فصل. کشیش بی اعصابدفترچه زندان.با عشق تمیز کنسقوط بر روی تو. اوه روح من او زیبا بود سقوط برای بی گناهی .وسری سریالهای پاسخ 1997-1994-1988.عشق من کیم سامسون منو بکش وخلاصم کن تجسم حسادت لویی پادشاه خرید .وزنه بردار کیم بوک جو قوی ترین پیک دختر من هوایوگی قهقه در وایکیکی دوبونگ سون قدرتمند رئیس کیم دفترچه زندان عشق وحشی دوباره اوه هه یونگ مبارزه در راه من بهترین ضربه . .گونگ شیم زیبا کشاورز مدرن همسریا دردسر

سریالهایی مثل سریال تو زیبایی .

رسوایی سونگ کیو کوان کافه پرنس ملکه کی تقدیم به تو که زیبایی .مهتاب نقاشی شده ی ابرها کتاب خونوادگی گو

سریالهایی راجع به برگشتن زوجین پیش هم

زوج اورژانسی بانوی مجرد حیله گر بازگشت زوجین مزرعه بهشتی عشق معتبر دو هفته

پزشکی

دکتر رمانتیک یک و دو. دکتر یوهان. پلی لیست بیمارستان.دکتر غریبه دکتر خوب ذهن زیبا مشکلی نیست این عشقه در زمینه ی روانشناسی منو بکش وخلاصم کن (روانشناسی).پزشکان.کشتی بیمارستانی دکتر فراست (روانشناسی ) دل به دل (روانشناسی ) یونگ پالامتحان الهی

رقص وموزیکال

دریم های یک تشویق کننده ویروس بتهوون (درسبک موزیکال وکلاسیک )سرگرم کننده عاشقان موسیقی .ضربان قلب چه خبر

سفر در زمان

سی اما هفده سقوط بر روی تو.ایمان ، شاهزاده زیر شیروانی ، سزاوار نام ، عاشقان ماه ، تونل ، مرد ملکه این هیون ، شالاپ شلوپ قلبم ، زندگی در مریخ ، همسر آشنا ، سیمدانگ ، سفر در زمان دکتر جین ، فردا با تو ، اگه جرات داری باهاش ازدواج کن.بازگشت زوجین

ورزشی

وزنه بردار بونگ سو مدرسه 2015 .تقدیم به تو که زیبایی اوه مای ونوس

اداری

رئیس کیم رئیس درونگرا بیا بنوشیم تولید کننده. با عشق تمیزش کن.

خیانتی

یه معشوقه دارم زن باوقار در مسیر فرودگاه راز عشق روزگار تلخ وشیرین مبهم

نونا رمنس (زن سریال از مرد سریال بزرگتره )

راز عشق وعاشقی حرارت عشق صداتو میشنوم ذائقه شخصی چیزی در باران مکمل عاشقانه

حقوقی

چیزی برای از دست دادن نیست صداتو میشنوم همکار مشکوک غرور وتعصب زمزمه مدافع به خاطر بیاور .

ترسناک

مهمان. غریبه هایی از جهنم. ارباب و خورشید. هتل دلونا.

دوستانه

سری پاسخ ها 1997-1994-1988 .دوران جوانی یک ودو بازگشت زوجین دوباره بیست سالگی تشویق کننده مبارزه در راه من شخصیت یک مرد محترم ضربان قلب دفترچه زندان یک پایان خوش دیگر قهقه در وایکیکی.

ازدواج اجباری .

از بخت بد عاشقت شدم همسرم جاک دو قرارداد ازدواج چون اولین زندگیمه خانه کامل یک ودو

مینی سریال

شالاپ شولوپ قلبم همسایه بغلی اکسو مامور اتش نشان .ورق برگردان exit .نهایت در هم شکستگی و بک هی برگشته و پرستار بچه و می می و آواز جوانی و پیام مخفی و ماا بهم زدیم

سریال پنجاه قسمتی

ملکه کی پدرم عجیب وغریبه روزگار طلایی چه اتفاقی واسه خونواده ام افتاد لی سوشین تو بهترینی

سریال دارای اوپای زیاد!(full of oppaslrm;!lrm;rlm;)

عاشقان ماه ،هوارانگ،همسایه بغل اکسو و پسران برتراز گلها درصدر همشونم سریال اولین کیس برای هفتمین باره

برومنس (رابطه ی دوستانه ی مردهای داستان)

مدرسه2013مدرسه 2017. نسل خورشید وارثان دوباره اوه هه یونگ گابلین حسادت اشکاروارثانشخصیت یک مرد محترم. اوه مای ونوس

چند تا سریال هم هست که غیر از کره ای.اما خیلی نمره ی خوبی تو مای دراما دارن وخودم هم به شخصه از دیدنشون لذت بردم

سریال تایلندی

بازی احساسات. سنگدل.خانه ی کامل تایلندی .امواج زندگی شور عشق قدرت خورشید وعده انتقام تلخ وشیرین طیف دیگر افق انحراف از بهشت روزی روزگاری در قلبم جذاب مکار

سریال چینی

اکادمی نظامی ارسنال عاشقانه ی خونیرئیس ومنظهور ققنوس ها. افسانه ها. زمان فوق العاده ی ما. سریال عاشقانه ی بی رحم .پرنسس وی یانگ .ژنرال ومن عشق 020مای سان شاین گماشتگان شاهزاده بی وقفه یا رام نشده خاکستر عشق ظهور ققنوس هاقصر ین شی.افسانه هائولان.

.سریال تایوانی

قبل از اینکه ازدواج کنیم. فقط تو وعاشقم شو وبانوی مجرد خوکی این اواخر هم شاهزاده ی گرگ ها .کنسرت پاییزیوسریال انتقامی پشت لبخند تو توجه عشق.

سریال ژاپنی

راهبه ای که عاشق میشه یا از پنج تا نه یه لیتر اشک درسبک ملودرام ویه دختر وسه دلبراسمانی از عشق

و در اخر عشق خودم سریال ترکی

هرجایی کوزگون. عشق سیاه و سفید عشق اجاره ای عشق حرف حالیش نیست مریم کرم شب تاب گره کور (پیچیده )فاطما گل دختران افتاب فیلم سینمایی فقط تو کاراسودا(اکیا).فضیلت خانم و دختراش. فریحاپول سیاه هاکان_محافظپویرازکارایل

دراخر هم میرسیم به فیلم های سینمایی البته این رو تو پرانتز بگم برخلاف سریالهای کره ای که خیلی طیب وطاهرن معدود فیلم کره ای هست که اینقدر مثبت باشه واکثرا هالیوودی ساخته شدن که به درد ماها نمیخوره

فیلم سینمایی

اگزیت یا خارج

پسرگرگ نما

همیشه با بازی سوجی ساب

عشق 911

فیلم ترسناک قطاری به بوسان

خاطرات یک قاتل

برای مرده اشک نریز

مردی از ناکجا اباد

دوست قدیمی (old boy)

معجزه در سلول شماره ی هفت

دنیای درون

تکنسین

بیست

لحظه ای برای یاداوری

قصیده ای برای پدرم

درد

پیشنهاد فوق العاده

3-iron

پونگسان

پیتا

شیون

برادر مزاحم من

دختر گرگ نما وشاهزاده سیاه (ژاپنی )

فقط تو (ترکی .کپی فیلم همیشه سوجی ساب )

دونده های نیمه شب .

مردی که رودخانه را میفروشد

جادوگر چوسان

هرگز خداحافظی نکرد (چینی )

مای سان شاین (چینی کپی سریال مای سان شاین چینی )

زیبای دویست پوندی

همراه با خدایان

شاهزاده خانم وهمکارش

فیلم چینی پری دریایی

فیلم چینی گ فو یوگا

فیلم چینی کره ای (my new sassy girl(2016

فیلم هالیوودی آواتار و everything everything

فیلم ژاپنی نزدیکترین عشق به بهشت

Way Back Home 2013

fall in love like a star(چینی )

the greatest showman(هالیوودی )

سریالهای قدیمی ملودارم از سال 2000

روزهای زیبا**
پاییز در قلب من*
آل این
خانه کامل*
بد لاو**
شاهزاده من**
شرق بهشت**
سارقان*
دختر من
تریپل*
کافه پرنس***
روزگار شاهزاده 1*
شیطان***
دنیای درون**
جشن خدایان*
چونو***
پلن بی***
ضربان قلب
ملکه برفی*
عشقی برای کشتن
شاه دودل*
هوانگ جین یی
گرگ و میش**
به من دروغ بگو*
سه پدر و یک مادر
49روز
سلام بانو
Man in love
I have a lover
عشق مخفی***
خواهر سیندرلا
پاستا
نمیخواهی ازدواج کنی
قهوه خانه***
متشکرم***

زمستان سوناتا

9 تمام دو بیرون

برحسب تعدادستاره ها سریالها توصیه میشه

انیمه های ژاپنی

فرزندان گرگ .قلطعه متحرک هاول صدای سکوت جنگل پیانو .حمله به تایتان ها توکیو غول سرزمین اشباح نایوسیکاسایکوپس

۱_مرد مشتی : این انیمه درمورد یه مردیه که کار هر دشمنی رو با یه مش یکسره میکنه و خیلی هم کمدی هست
۲_دفترچه مرگ :داستان درمورد دفترچه ای هست که بدست یه دانش آموز میوفته و اسم هرکس داخلش نوشته بشه اون فرد جونش رو از دست میده این انیمه معمایی هست و غافل گیری های جذابی داره
۳_کیماگرتمام فی: این انیمه هنوز که هنوزه بالاترین امتیاز رو دربین انیمه ها داره و داستانش درمورد دوبرادر هست که با فوت مادرشون کار ممنوعه تبدیل رو برای برگردوندن مادرشون انجام میدن ولی نه تنها مادرشون برنمیگرده بلکه یکی از بدن یکی از برادرها و پای یه برادر دیگه ازشون گرفته میشه و برادر بزرگ روح برادر کوچیکش رو به یک زره پیوند میده و داستان انیمه پیرامون برگردوندن بدن های این دوبرادر جلو میره به نظر من این انیمه شخصیت پرداز بسیار عالی داره و من به شدت توصیه اش میکنم
۴_اکامه گا کیل: این انیمه درمورد یه گروه قاتل به اسم شبیخون شب هست که آدم های فاسد توی پایتخت رو میکشن و با انقلابیون همکاری میکنن این انیمه هم تصویرپردازی و داستان جالبی داره اگرچه پایانش خوش نیست و خشونت نسبتا بالایی داره

گینتاما ( کمدی محض)

موشی شی ( فلسفی )
وایولت اورگاردن ( ملودرام )
کلاناد و کلاناد افتر استوری ( درام)
دروغ تو در آوریل ( درام )
تورادورا (کمدی رومنس)
داستان عشق ( کمدی رومنس)
سبد میوه (کمدی رومنس)
بوسه ایزدی ( کمدی رومنس)
توکیو گول( ترس و هیجان)
روان گذر ( ترس و هیجان)
دیگری ( ترس و انتقامی)
انگل ( ترس)
دروازه اشتاینز ( هیجان)
و.
انیمه سینماییها
خب بهتره آثار هایائو میازاکی که همه تقریبا دیدتشون رو فاکتور بگیریم بریم سراغ کارهای و شاهکارهای دیگه
اولین و در صدر
به سوی جنگل کرم های شب تاب( درام)
نام تو( رومنس درام)
صدای خاموش( درام رومنس)
مدفن کرم های شب تاب (درام )
زمزمه قلب ( درام رومنس)
وقتی مارنی آنجا بود(درام)
ماکیا وقتی گل موعود شکوفه میکند( درام)
پرنسس کاگویا ( درام)
میخوام پانکراستو بخورم( عاشقانه)

نقد و بررسی سریال کره ای تو فوق العاده ای _ تو خارق العاده ای از رز عزیز |Extraordinary You

نقد و بررسی سریال کره ای زندگی خصوصی او از نیلوفر عزیز | Her Private Life

نقد و بررسی سریال کره ای تاریخ آسادال_آتدال |Arthdal Chronicles

نقد و بررسی سریال ترکی پرنده سحر خیز از یاس عزیز | Erkenci kuş

نقد و بررسی سریال کره ای وقتی شیطان تو را می خواند از رز عزیز|When The Devil Calls

نقد و بررسی سریال کره ای مهمان از شیده ی عزیز |The Guest

نقد و بررسی سریال کره ای عشق انقلابی از مون شاین| Revolutionary Love

عشق ,تو ,ی ,**** ,سریال ,ای ,این انیمه ,کره ای ,هست که ,بازگشت زوجین ,فوق العاده ,ماشین تحریر شیکاگو ,داری باهاش ازدواج ,اشباح بیاید بجنگیم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

پایگاه علمی و فرهنگی وآموزشی بیداری اندیشه اخبار استان البرز پخش لباس بچه گانه فروشگاه اندرويد و پي سي پارسي cinema24 fekrinow ناب دانلود سنترال فایل مطالب اینترنتی