http://rozup.ir/view/993219/Koizora%202008.jpg

عنوان : Sky of Love - Koizora

ژانر : درام - رمانتیک - مدرسه ای
کارگردان : Natsuki Imai, Ayato Matsuda, Ayato Matsuda
نویسنده : Mutsuki Watanabe
شبکه : TBS
تعداد قسمت ها : ۶
تاریخ پخش : August 2 - September 13, 2008

بازیگران :

Mizusawa Erena
Seto Koji
Abe Tsuyoshi
Aoi
Miura Shohei
Haru
Nagayama Kento
Kikuchi Akiko
Satake Uki
Kobayashi Sari
Miyazawa Sae

خلاصه داستان :

سریال درباره یک دخ.تر متوسط است که سه سال پردردسر را در دبیرستان میگذراند و با مسائلی مواجه می شود از قبیل ع.شق ، هت.ک ح.رم.ت ، بارداری ، س.ق.ط جن.ین ،جدا شدن و دوباره به هم پیوستن این سریال از روی رمانی ساخته شده که اشک ۱۱میلیون نفر را درآورد . داستان این فیلم در یک وب سایت معرفی گوشی موبایل آپلود شده بود . این داستان که دهان به دهان گشته مثل بمبی در اینترنت صدا کرد و به صورت یک کتاب در آمد و ۱٫۳میلیون نسخه از آن در سه هفته فروش رفت. این سریال را از دست ندهید

این نقد تنها بر اساس گزارش های در حال پخش نوشته شده و ممکن است انسجام کافی را نداشته باشد. صرفا برای اطلاع خواننده از خلاصه و روند سریال در وبلاگ گذاشته شده

یه داستان بسیار بسیار بسیار کلیشه ای از عاشقانه ی ما بین یه دختر وپسر دبیرستانی که عاشق هم میشن رابطه برقرار میکنن وحتی بچه دار میشن تا پای ازدواج هم پیش میرن که بچه از بین میره

پسر تومور مغزی میگیره ودرنهایت هم فکر کنم میمیره (من دقیقا وسط قسمت اخر دراپ کردم جمعا شیش قسمت چهل وخرده ای دقیقه بود اما نمیدونم چرا اصلا جلو نمیرفت من یه هفته طول کشید تا پنج قسمت ونیمش رو ببینم )

سریال محیط غمناک وسردی داشت از خاطرات دختر به اسم میکا راجع به پسر که هیرو نام داره شروع شد روند عاشقانه ومشکلاتشون رو نشون میده ودرنهایت رشد شخصیتی میکا رو نشون میده که بعد از مرگ هیرو چقدر خوب پیشرفت میکنه وحتی به یه پرستار بدل میشه

یه صحنه اش رو خیلی دوست داشتم

میکا به خاطر مشکلاتی که با دوست دختر سابق هیرو داشته بچه رو از دست میده هیرو به محض اینکه میکا حالش بد میشه به بیمارستان میبره وبعد ازاون گم میشه

بچه از دست میره وبعد از کلی ناراحتی بیرون میاد که هیرو به سرعت به سمتش میدوئه میکا میگه

-کجا بودی

-رفته بودم معبد دعا کنم

دستش رو که باز میکنه دعای تولد کف دستش بوده واقعا صحنه ی غمناکی بود

یه حس جالبی که سریال داشت وبا تمام عاشقانه هایی که دیده بودم تفاوت داشت عاشقانه ی ساده ی سریال بود هیرو ومیکا خیلی ساده بهم علاقه مند میشن حلقه های ساده میگیرن ساده بچه دار میشن حتی ساده هم ازدواج میکنن

نشون میداد که اگه عاشق باشید عشق همه چیز رو اسون میکنه درواقع عشق دو تا ادم نابالغ رو نشون میداد که دنیای قشنگ وکوچیکی داشتن که مثل ادم بزرگ ها به فکر سختی های راه نبودن وتو دل مشکلات میرفتن

مثلا دقیقا هرسال به همون جایی که میکا حالش بد شده بود میرفتن ویه ادم برفی کوچیک به یاد بچه ی از دست رفته اشون درست می کردن وبه شکل خودشون براش مراسم میگرفتن همین چیزهاش جالب بود

راجع به دراپ کردن اخر سریال هم بگم من تحمل مرگ ومیر رو ندارم به خاطر همین اصلا نمیبینم

اما در کل یه سریال تینیجری ساده وغم انگیز بود با کمی عاشقانه بهش نمره ی 7.8 رو میدم اگه دنبال سریال ژاپنی با سبک تینیجری هستید سریال بدی نیست کوتاه هم هست زود تموم میشه

نقد و بررسی سریال کره ای تو فوق العاده ای _ تو خارق العاده ای از رز عزیز |Extraordinary You

نقد و بررسی سریال کره ای زندگی خصوصی او از نیلوفر عزیز | Her Private Life

نقد و بررسی سریال کره ای تاریخ آسادال_آتدال |Arthdal Chronicles

نقد و بررسی سریال ترکی پرنده سحر خیز از یاس عزیز | Erkenci kuş

نقد و بررسی سریال کره ای وقتی شیطان تو را می خواند از رز عزیز|When The Devil Calls

نقد و بررسی سریال کره ای مهمان از شیده ی عزیز |The Guest

نقد و بررسی سریال کره ای عشق انقلابی از مون شاین| Revolutionary Love

سریال ,رو ,یه ,هم ,ی ,بچه ,از دست ,رو نشون ,هیرو به ,میکا حالش ,بسیار بسیار

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

هیئت نوکران حضرت اباالفضل علیه السلام مای کاستومر rozmaryam فیلم های برتر از نظر من frectalnarvan دانشنامه دفاعی بهترین مطالب روز ایران و جهان نمایندگی فروش هایگلاس پانوتک irandecory جوان انلاین تعمیرات نما