نام ها:شروع دوباره

محصول:2020چیناز شبکهHunan TV, Mango TV

ژانر:کمدی | عاشقانه

تاریخ پخش:Oct 29, 2020

قسمت ها:35

روز های پخش:پنجشنبه و جمعه, شنبه

مدت زمان:45 دقیقه

وضعیت:به اتمام رسیده

بازیگران:

Zhou Yu Tong - Simon Gong - Garvey Jin

قسمت آخر اضافه شد.

زیرنویس فارسی قسمت 9 اضافه شد.

خلاصه داستان:لو فنگینگ مدیرعامل یک شرکت بزرگ در زمینه مبلمان است. او زنی ثروتمند، توانا و زیبا است و اعتقاد دارد که پول و کسب درآمد مهمترین چیز در زندگی است. به همین دلیل با وجود نزدیک شدن به سی سالگی، هنوز مجرد است. خانواده وی که او را برای یافتن شوهر و داشتن فرزند تحت فشار قرار می دهند، برنامه های وی برای گسترش تجارت محلی را مختل می کنند. در این زمان، جراح لینگ روئی در مقابل او ظاهر می شود. لینگ روئی فردی خوش تیپ، باهوش و آرام است و .

نقد سریال چینی شروع دوباره
تنها خلاصه ی که به نظرم می رسه: یه دختر خیره سر که رو جوون مردم پرید و به زور خودش رو قالب کرد که بیا شوهرم شو تا بچه بسازیم. بله درست خوندید دقیقا عین مطلب رو ادا کردم خخخ
روند سریال
فنگ نینگ دختر تاجر و موفقیه که اصلاً بویی از زن بودن نبرده. بابا جونش که میبینه این دختر عزب مونده برای عاقبت به خیریش اتمام حجت می کنه ،هرجور می تونی ظرف یکسال شوهر کن و بیر دنه چوچوک (یه دونه بچه) بیار تا بذارم هر غلطی میخوای تو شرکت کنی.
خانم هم تو نظر اول یه آقا دکتر محجوب رو خفت میکنه که بیا شوهرم شو . از پسره نگم براتون. ماشاالله چشمم کف پاش قد بلند و کدبانو که از هر انگشتش هزارتا هنر میریزه. آشپز، دکتر مهربون، خوش قد و بالا، با لبخند تو دل برو.
خلاصه که نگید لینگ روی، بگید مرد آرزوهای هر زنی. از طرف دیگه عمه ی آق دکتر به داداش خانم بدهکاره. کور از خدا چی میخواد دو چشم بینا. فنگ نینگ رو سر آقا خراب میشه که بدهیتو می بخشم فقط خوشگل پسر بیا شوهرم شو.
خلاصه که داستان روند عاشق شدن این دو نوگل شکفته و مشکلات و عدم درکشون رو روایت میکنه.
بازیگرها
اول از همه فنگ نینگ این دختر با اینکه زیاد نسبت به چینی ها زیبا نبود اما اکت خیلی خوبی داشت و تفاوت شخصیتی رو از ابتدا تا انتها خوب درآورد. قسمت های عاشقانه هم قوی عمل کرد.
آق دکتر جذابمون
انگار کارگردان گشته گشته یه پسر قد بلند معصوم که شبیه دکتراست و کوزت بودن بهش میاد پیدا کرده. کلی هم به به و چه چه کرده که فرشته ی زمین یافتم اما کارگردان جان به کاهدون زدی برادر من
همه چی در ظاهر خوبه اما اکت مشکل داشت با وجود سعی بسیارش، گریه، خنده اش و حتی گاهی عاشقانه هاش لنگ می زد. انگار صفر کیلومتر بود. ولی چون در کنار بازیگر زن سریال بود بهم میومدن و دوستشون داشتم
سایمون:
عمو ناتنی فنگ نینگ همین رو بگم کارگردان گشته مرده های بالای قد صد و هشتاد رو گلچین کرده. این مشکل بازی رو سایمون هم داشت
اما برسیم به بخش خوشمزه ی نقدمون.
ملوس تربن دختر سریال چا سی یو. چقدر این دختر نمکی بود. به سایمون می چسبید من غش می کردم موندم چجوری وقتی به سایمون می چسبید قورتش نمی داد؟
در آخر جوجوی سریال، این بچه رو هم خوب انتخاب کرده بودن، دوستش داشتم و کیوت بود.
نکات مثبت:
سریال جز سریال های ملو و آرومه. فضای رنگی و بی استرس و بی حاشیه ای داره.
عاشقانه سریال بین سه زوج تقسیم میشه تا داستان خالی از عاشقانه نشه.
بازی زن داستان خوب و قابل قبول بود
تقریباً داستان روند پرفراز و نشیب خوبی داشت. حداقل مثل خداحافظ پرنسس من رهاش نکردم
شخصیت سازی ها خوب بود اینکه هر دو شخصیت در طول زمان تغییر کردن، بزرگ شدن بهتر شدن.
یه نکته ی مثبتش پرداخت متفاوت بود فکر کنید فنگ نینگ بدون خداحافظی لینگ روی ول می کنم و می ره. شیش سال بعد با بچه ی آقا برمیگرده.
اگه فیلم ایرانی بود مرده به شونصد مدل مختلف زنه رو به غلط خواهی می نداخت اما اینجا لینگ روی عقده ای بازی در نیاورد .کاملا هدفش معلوم بود.
این زن اشتباه کرده اما من دوستش دارم و آزارش نمی دم فقط چون یه بار در رفته سفت می چسبمش دیگه در نره
نکات منفی
بازم می گم اکت بازیگر مرد همه چیش خوب بودا اما یه جاهایی مصنوعی بودنش عود می کرد.
سریال حواشی زیادی داشت که بعضی جاها حوصله ام رو سر برد همه رو زدم جلو. شما هم بزنید جلو چیزی از دست نمی دید.
بعضی نقش های جانبی بیش از حد پر رنگ شده بودن تعداد نقش های جانبی واقعا زیاد بود مثل همکار فنگ نینگ، دوست خواهرش ، مادرناتنیش، برادرش، عمه ها
در کل سریال پر شخصیتی بود که هم می تونه نقطه قوت باشه هم نقطه منفی. اما برای من زیاد جالب نبود
سریال همونجور که ملایم و ساده است سکانس آتشین زیادی هم نداشت. شاید کی .س ها و روابط دو نفرشون
قسمت رفتن فنگ نینگ هم بد نبود
کلا همه چیز با دور آهسته جلو میره
اگه از دختری که رو سر پسره می پره تا اغواش کنه خوشتون میاد سریال بدی نیست. من بهش نمره ی هشت میدم و خیلی پیشنهادش نمی کنم. برید گرگ ببینید خخخخ

نقد و بررسی سریال کره ای تو فوق العاده ای _ تو خارق العاده ای از رز عزیز |Extraordinary You

نقد و بررسی سریال کره ای زندگی خصوصی او از نیلوفر عزیز | Her Private Life

نقد و بررسی سریال کره ای تاریخ آسادال_آتدال |Arthdal Chronicles

نقد و بررسی سریال ترکی پرنده سحر خیز از یاس عزیز | Erkenci kuş

نقد و بررسی سریال کره ای وقتی شیطان تو را می خواند از رز عزیز|When The Devil Calls

نقد و بررسی سریال کره ای مهمان از شیده ی عزیز |The Guest

نقد و بررسی سریال کره ای عشق انقلابی از مون شاین| Revolutionary Love

رو ,سریال ,هم ,ی ,های ,یه ,فنگ نینگ ,رو سر ,این دختر ,شوهرم شو ,بیا شوهرم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

مونولوگ فیلم و سریال روستاي نسن نور fanooskhialrt busymind نیکا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد zoomtechnology.ir تنهايي الفا مووی kornopol